Для Chrome вийшло розширення, яке робить Google Meet схожим на Zoom

Воно додасть одночасне відображення безлічі співрозмовників і автоматичне приєднання до зустрічі.

Google Meet — популярний спосіб влаштувати відеоконференцію для обговорення робочих моментів або проведення лекцій. Для того, щоб створити зустріч, потрібен обліковий запис G Suite. Сервісом користуються багато компаній та навчальні заклади. Він запускається прямо в браузері і одночасно може зв’язати від 100 осіб у базовому варіанті до 250 в Enterprise.

Але у Google Meet є істотний мінус — одночасно він відображає не більше чотирьох учасників конференції. Всі інші відвідувачі знаходяться на панелі з правого краю екрана.

Для Chrome вийшло розширення, яке робить Google Meet схожим на Zoom

Було б непогано зробити інтерфейс Meet трохи більше схожим на Zoom з його сіткою. І така можливість є. Встановіть розширення Google Meet Enhancement Suite (MES) для Chrome. Воно додасть Meet декілька корисних можливостей.

З цим розширенням картинки з камер учасників конференції будуть розташовуватися у вигляді сітки. Також зникне екран-запрошення, щоб ви підключалися до зустрічі відразу, як тільки ви перейдете по посиланню.

Крім того, MES може автоматично відключати мікрофон і камеру, що корисно для студентів на онлайн-лекціях, і активувати відображення субтитрів. Якщо вам знадобиться щось сказати, потрібно буде натиснути клавішу Shift.

Google Meet →

Завантажити QR-Code

Google Meet Enhancement Suite
Розробник: meetenhancementsuite.com
Ціна: 0

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *