Дизайнер розробив химерні джинси з величезним кишенею, щоб вмістити все необхідне

Чоловік розробив пару джинсів з величезним заднім кишенею, який, здається, здатний вмістити велику кількість речей.

Джим Керрі вперше натякнув на глибокі кишені у фільмі 1994 року «Маска». У кінострічці головний персонаж витягнув зі штанів окуляри, предмети для гри в боулінг, мишоловку, рипучу іграшку і навіть базуку. Тепер, здається, нескінченний кишеню став реальністю.

Дивна штучка

Ділячись винаходом зі своїми шанувальниками в соціальних мережах, дизайнер, який носить ім’я Rightcoastguy, сказав: «Я розробляю смішні ідеї для забави, тому я спроектував пару джинсів з одним гігантським кишенею ззаду для всіх ваших предметів першої необхідності».

Пост, який до цих пір отримав близько 99 000 відгуків, був підтриманий 89 відсотками користувачів Мережі. В пості, який отримав понад 2000 коментарів, більшість людей говорили, що дизайнер – забавний і дуже винахідливий чоловік.

Дизайнер поділився колажем з чотирьох картинок, де він поклав різні речі в кишеню, ймовірно, щоб показати, на що він здатний.

На одному знімку він сховав у кишені декілька банок, на іншому – сунув у кишеню ноутбук.

На третьому зображенні можна побачити товари повсякденного використання, такі як гребінець, хліб, окуляри, а на четвертому зображені батарейний блок, молоток і книга.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *