Дизайнер перетворив звичайний гараж в затишну квартиру для сім’ї з трьох осіб. Фото після ремонту

Звичайно, всім хочеться жити у великому котеджі або шикарній квартирі, але не кожен може собі це дозволити. Вітні Чи, дизайнер з Каліфорнії, перетворила своє маленьке житло в неймовірно затишне місце.

Фантастичні зміни

Не у всіх є можливість жити у величезному будинку, деяким доводиться завдяки своїй фантазії перетворювати “взуттєву коробку” в затишний будинок. Саме це зробила Вітні з Веніс-Біч, штат Каліфорнія. Дівчина змінила звичайний гараж, за якийсь час він просто неймовірно змінився.

Для початку Уїтні пофарбувала стіни і наставила багато рослин, для того щоб вдихнути життя в житло. Також у будинку багато світла завдяки вікнам і розвішаних всюди лампочкам.

Основною ідеєю було розширення простору. Книжкові полиці розміщені над віконними рамами і займають мінімум місця, а домашній текстиль в молочно-білих тонах візуально збільшує приміщення.

З риби, птиці та картоплі теж може вийти екзотика: як я видаляю свою сім’ю
Торт “Зоряна ніч” для фанатів Ван Гога: покроковий рецепт з фото
Анна Хилькевич має намір змінити ім’я своєї молодшої дочки

Сама дизайнер робить акцент на тому, що вона хотіла створити не просто будинок, а житло, повертаючись в яке після робочого дня, будеш відчувати себе спокійно і в безпеці.

Вітні живе зі своїм чоловіком і собакою. Змінивши своє житло, молоді люди хочуть завести дитину і ще одного вихованця. Завдяки таланту вони витратили трохи грошей і змінили своє житло до невпізнання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *