Дизайнер перетворив iPad в старий ЕПТ телевізор

Естети з когорти шанувальників iPad іноді дозволяють розвернутися своєї фантазії і створюють дуже цікаві пристрої на базі яблучного планшетника. Прекрасний тому приклад – дизайнер Джонас Деймон (Jonas Damon). З допомогою каркаса від старенького КІНЕСКОПНІ телевізори і iPad він створив даний твір мистецтва.

Дизайнер перетворив iPad в старий ЕПТ телевізор

Вбудований в дерев’яний корпус планшетник виглядає зовсім як старенький телевізор з бабусиної вітальні. Якщо встановити гаджет в даний корпус, на ньому можна грати в ігри або дивитися відео, та суть ідеї полягає скоріше не в функціональності пристрою, а в доставляемом їм естетичному насолоді. У каркасі iPad стає не дуже портативним і зручним у використанні, зате він дуже схожий на старий бабусин телевізор — ностальгія. Синхронізація апарату з комп’ютером проводиться без проблем — кабель з док-коннектором виведений назовні «телевізора» — виглядає прямо як силовий кабель в звичайному ТБ.

На довершення всього, в якості скрінсейвера в цій дизайнерської моделі iPad використовується зображення «снігу», як в телевізорах при проблемах з трансляцією або від’єднання антени.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *