Дизайн веб-версії Dropbox став простіше і зручніше

Розробники поліпшили інтерфейс сайту хмарного сховища і додали нові можливості для роботи в команді. В Dropbox стало простіше шукати і переглядати документи, а також концентруватися на поставлених задачах.

За словами компанії, на новому сайті на координування роботи йде менше часу, яке вивільняється на виконання завдань. У веб-версії значно спростили навігацію, тому ділитися файлами з іншими, залишати відгуки та переглядати зміни стало значно легше. На панелі інструментів відображаються тільки ті функції, які відповідають діям користувача.

Дизайн веб-версії Dropbox став простіше і зручніше

В Dropbox з’явився режим перегляду файлів, у якому відображаються мініатюри. Це звільнило місце на екрані списку людей, які працюють з файлами та папками разом з вами. Пошук на сайті став «розумніші»: система знаходить файли з хмари і документи з сервісу нотаток Dropbox Paper.

Через сайт стало простіше переключатися між робочим і особистих облікових записів. Тепер відображаються тільки ті результати пошуку та повідомлення, які пов’язані із вашим аккаунтом.

Дизайн веб-версії Dropbox став простіше і зручніше

Нарешті, компанія спростила консоль адміністратора, через яку відбувається управління командною роботою в Dropbox Business. Це нововведення розробники скоро запустять в режимі раннього доступу.

Після входу в аккаунт сервіс запропонує короткий тур по всім новим можливостям.

Випробувати новий сайт Dropbox →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *