Дивимося онлайн відео like a boss

Сучасні інтернети дозволяють комфортно і із задоволенням дивитися онлайн будь-які відео, навіть високого дозволу. Псує це задоволення один, а точніше два моменти: наявність на множині відеохостингів цілої купи реклами, яка постійно відволікає, а також інші непотрібні користувачеві елементи інтерфейсу сайту. Добре, якщо програвач дозволить перейти в повноекранний режим, але якщо відео не кращої якості, то розтягувати його навряд чи захочеться. Значить, потрібен спосіб прибрати весь лівий контент з сайту, залишивши тільки відео.

Дивимося онлайн відео like a boss

Перш ніж лізти в Мережу в пошуку адекватного плагіна для браузера або іншого стороннього ПЗ, спробуйте зробити так: заходимо на сайт MessyPages, знаходимо там кнопочку Unclutter, хапаємо цю кнопку мишкою і перетягуємо в закладки браузера.

Дивимося онлайн відео like a boss

Тепер заходимо на будь відеохостинг, запускаємо відео і клікаєм на створену в попередньому пункті закладку. Magic! На YouTube це виглядає ось так.

Дивимося онлайн відео like a boss

Хоча YouTube тут не кращий приклад (реклами мало, та й стороннього вмісту по суті, немає + доступні повноекранний режим), але цей скрипт працює аналогічно і на будь-якому іншому видеохранилище.

В якості бонусу в правому верхньому куті користувачеві доступна кнопка масштабування вікна відео.

Дивимося онлайн відео like a boss

MessyPages

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *