Дитина вперше побачив мамину сестру-близнюка: його реакція всіх вразила

Відомо, що стереотипна поведінка матері створює у малюка відчуття стабільності навколишньої реальності, викликає почуття безпеки. Уявіть, якого зазнає дитина, коли побачить ще одну маму.

Малюк на фото ніяк не міг визначити, хто з сестер-близнят є його мамою.

Щире замішання

Молода мама і її сестра вже знають, що краще не перебувати одночасно в одній кімнаті з малюком. Це збиває дитину з пантелику.

На фото видно реакцію дитини. Незалежно від того, яка жінка бере його на руки, він думає, що інша – його мама. Як тільки він сідає на руки однієї з сестер, він бачить перед собою іншу, починає вередувати і проситися до неї на руки. Після обміну історія повторюється. Сестрам-близнюкам важко стримати сміх, вони всіляко намагаються заспокоїти дитину і пояснити, що відбувається. Однак малюк засмучений, і одна з жінок забирає свого сина в іншу кімнату, щоб він зміг заспокоїтися.

Незабаром хлопчик підросте, і плутанина проясниться, при цьому малюк буде отримувати подвійну порцію любові і прихильності.

Це не єдиний випадок. Замішання у дітей молодшого віку, викликане знайомством з близнюком одного з батьків, – це нормально. Навіть дорослі часом не в силах знайти відмінність між близнюками, що вже говорити про дитині, якій ще й року немає?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *