Дитина без нагляду: тато з Огайо гонется за поїздом, в якому залишився його малюк (відео)

Нещодавно в мережі з’явилися шокуючі відеокадри. Все сталося в місті Клівленд, штат Огайо (США). 12 січня цього року темношкірий чоловік увійшов в електричку на станції “Луї-Стокса в Східному Клівленді. В руках він ніс колиску з немовлям.

Куріння не лише шкодить здоров’ю

Але і служить причиною запізнення на поїзд. Чоловік зайшов в електричку, поставив люльку на сидіння.

Сам же сів осторонь і захопився своїм телефоном. Посидівши так якийсь час, він зауважив, що інший пасажир пішов на перекур.

Недовго думаючи, горе-тато поспішив на платформу. Там він приєднався до вже палить чоловікові, у них зав’язалася розмова. То розмова була цікавою, то вміст сигарет, але співрозмовники геть забули про те, що поїзд незабаром вирушає в дорогу.

На відео видно, що один з пасажирів у вагоні починає стукати у вікно і махати руками, привертаючи увагу батька дитини. Мабуть, в цей момент вже оголосили, що потяг відправляється. Але курці нічого не чують! Пасажир в розпачі кидається до дверей, але двері зачиняються.

Поїзд пішов.

Недбайливий батько почав метатися по перону, але було пізно

Що його врятувало, так це те, що люди у вагоні швидко повідомили машиністу про інцидент. Машиніст повідомив в управління, і через кілька хвилин поїзд повернули назад на станцію.

Дитину повернули горе-батька, чоловік був наляканий і намагався виправдатися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *