DistractOff — нове розширення для боротьби з прокрастинацією

Якщо ви ніяк не можете впоратися з відволікаючими вас сайтами та соціальними мережами, то спробуйте встановити Chrome розширення DistractOff. Воно убезпечить вас від бездумного пропалювання дорогоцінного часу.

Іноді зосередитися на роботі буває дійсно складно. Кожен раз, коли належить виконати не дуже захоплюючою або складної задачі, мозок знаходить все нові приводи зробити перерву, а рука сама собою тягнеться до ярлику улюбленої соціальної мережі або форуму.

Розширення для браузера Chrome під назвою DistractOff представляє з себе дієвий і простий спосіб для боротьби з прокрастинацією. При спробі відкриття сайту з забороненого списку ви побачите перед собою сторінку з пропозицією повернутися до роботи.

DistractOff — нове розширення для боротьби з прокрастинацією

Ви можете погодитися з цією пропозицією і продовжити роботу. Але є і другий варіант — сказати, що це дійсно важливо для вас в даний момент, і перейти на сторінку з котиками. Однак у цьому випадку доведеться кожен раз брехати самому собі, що не дуже-то приємно.

DistractOff — нове розширення для боротьби з прокрастинацією

Задати список сайтів, доступ до яких ви хочете обмежити, можна за допомогою кнопки DistractOff. Її можна знайти на панелі інструментів браузера або в налаштуваннях розширення. Тут же можна зазначити дні тижня і час, протягом якого розширення буде вас захищати.

Завантажити в chromewebstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *