Disney розповіла про терміни виходу нових серіалів і продовження «Мандалорца»

Друга половина 2020 року обіцяє бути спекотною.

Disney відзвітувала перед інвесторами і розповіла про своїх телевізійних планах. Зокрема, були названі місяці виходу деяких очікуваних серіалів, продемонстрованих у тизері для Супербоула.

Так, «Сокіл і Зимовий солдат» вже точно вийде в серпні 2020 року, а «ВандаВижен» добереться до екранів в грудні. «Локі» ж поки без точних термінів, але очікується, що його прем’єра відбудеться на початку 2021 року.

Також був згаданий і «Мандалорец». Вихід другого сезону заплановано на жовтень 2020. Крім того, глава Disney зазначив про можливу появу в серіалі нових героїв і лиходіїв, які отримають свої спін-оффы. Про повнометражних фільмах мови поки не йде — майбутнє у «Зоряних воєн» поки що суто телевізійне.

Головними серед нових проектів всесвіту ЗВ зараз є серіали про Кассіана Андоррі, капітана повстанців, якого Дієго Луна зіграв у фільмі «Ізгой-один», і джедая Обі-Вані Кенобі у виконанні Юена Макгрегора.

Також Disney відзвітувала про успішність фірмового стримингового сервісу — у нього зараз 28,6 млн передплатників. Це помітно більше, ніж передбачаються аналітиками 20-25 млн. До Netflix з його 167 млн поки далеко, але варто врахувати, що Disney+ поки запущено всього в декількох країнах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *