Disable HTML5 Autoplay допоможе заблокувати автовідтворення медіа на будь-якому сайті

Facebook тільки готується включити автоматичне відтворення відео зі звуком, а у нас вже є гідна відповідь на це.

Автоматичне відтворення медіа — це, мабуть, одна з найбільш дратівливих речей в інтернеті. Сайтів, які зловживають цією гидотою, стає все більше і більше. Нещодавно навіть Facebook оголосив про те, що відео в новинній стрічці будуть самостійно стартувати відразу зі звуком.

Якщо ви не хочете кожен раз підскакувати від несподіванки, а потім судорожно шукати, як зупинити ролик, встановіть Disable HTML5 Autoplay. Це крихітне розширення вміє блокувати запуск аудіо та відео в браузерах Opera і Chrome.

Disable HTML5 Autoplay допоможе заблокувати автовідтворення медіа на будь-якому сайті

Після встановлення розширення ні один ролик ні на одному сайті не посміє самовільно порушити ваш спокій. Про всі спроби обійти це правило можна дізнатися у спливаючому вікні, яке відкривається при натисканні на кнопку Disable HTML5 Autoplay на панелі інструментів. Тут відображається як загальне число медиаобъектов, так і кількість заблокованих.

Якщо ви раптом захочете на якому-небудь сайті дозволити автовідтворення, то це можна зробити в налаштуваннях розширення. Для цього необхідно вручну прописати правила. Як це зробити, описано тут.

Розширення Disable HTML5 Autoplay розповсюджується безкоштовно і не містить реклами. З його кодом можна ознайомитися на GitHub.

Завантажити QR-Code

Disable HTML5 Autoplay
Розробник: Сайт
Ціна: 0

Завантажити в operaaddons

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *