Detox для Safari, Chrome і Firefox робить стрічку Facebook корисної

Якщо ви вважаєте, що просиджування в Facebook — марна трата часу, але не можете нічого з собою вдіяти, спробуйте розширення Detox. Воно замінює пости в стрічці на матеріали з Hacker News, Design News, Dribbble, Product Hunt і не тільки.

Кожен розуміє, що стрічку Facebook можна зробити корисною. Підписатися на цікаві сайти, прибрати з неї непотрібні пости друзів і сміттєвий контент. На жаль, мало хто це робить. Detox — це жорстокий аналог тих дій, які я описав вище. Ви перемикаєте повзунок, і вашої стрічки у Facebook більше немає. Зате є корисні матеріали з інших сайтів.

Повзунок Detox з’являється в рядку над стрічкою новин. Після його включення всі пости пропадають, і їх місце займають матеріали з Dribbble, Hacker News, Mashable, GitHub, The Next Web, The Verge та інших сайтів.

У рядку зліва висвітлюються джерела, але це лише мала їх частина. У налаштуваннях всі вони відсортовані за категоріями: розвиток, новини, натхнення, дизайн, — і в кожній категорії їх з десяток.

Detox для Safari, Chrome і Firefox робить стрічку Facebook корисної

Там же в налаштуваннях можна включити автоактивацию. Розробники приводять вагомий аргумент: Detox найбільш корисний в робочі години, тому, щоб не відволікатися на сміттєвий контент, потрібно включити цю функцію. Після вибору робочих днів і годин розширення буде запускатися в зазначений час автоматично.

Розширення Detox доступна у версіях для Safari, Chrome і Firefox безкоштовно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *