Desk Topmost: робочий стіл спливає поверх інших відкритих вікон

Windows 7 вже є дуже зручна кнопка, яка істотно підвищує щоденну продуктивність: щоб побачити робочий стіл поверх всіх відкритих вікон, потрібно в нижньому правому кутку натиснути кнопку «Show Desktop». Але є одна проблема: якщо у цей момент на робочому столі відкрити якусь програму або програму, всі попередні відкриті вікна закриються і доведеться вручну відновлювати їх з панелі «Пуск».

Desk Topmost — системна програма, яка вирішує цю проблему. Але замість того, щоб замінювати вбудовані функції Windows 7, воно просто дозволяє користувачу підібрати комбінацію гарячих клавіш, за допомогою якої він зможе в будь-який момент викликати робочий стіл. Після натискання на гарячі клавіші робочий стіл спливає поверх всіх вікон, і ви можете натиснути на іконки, відкривати папки і програми, загалом робити все, що завгодно. При натисканні на кнопку Esc, повернуться назад всі відкриті вікна, з якими ви до цього працювали.

Після установки програми ви можете задати зручну для себе комбінацію клавіш (за замовчуванням — Ctrl+Alt+D). Всі зміни можна зробити, відкривши пункт меню Config, також там ви можете вибрати рівень прозорості робочого столу.

Desk Topmost: робочий стіл спливає поверх інших відкритих вікон

Desk Topmost: робочий стіл спливає поверх інших відкритих вікон

Desk Topmost працює під Windows XP, Windows Vista, і Windows 7.

via

Слухайте розповідь про програму Desk Topmost в 47ом випуск подкасту «42».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *