Ден Філліпс і його креативні будинку із вторинного матеріалу

Будівельник Ден Філліпс використовує в якості матеріалу для своїх будинків вторинний матеріал — те, що люди просто викинули за непотрібністю. Ден вже побудував кілька відмінних будинків в Техасі і розповідає про це у веселому виступі на конференції TED.

Давайте трохи відвернемося від занять, які вимагають розумових зусиль, і трохи попрацюємо руками, а не головою. Тобто голова тут теж підключається, але зовсім в іншому аспекті — в творчому.

Коли я була маленькою (6-7 років), у сусідньому з нашим будинком дитячому садку проводили капітальний ремонт. І сусідські хлопці постарше, природно, тягли звідти цеглу та інший будівельний матеріал на свої землянки — стіни з цегли, дах з толю. Більшість дітей любить будувати будинки, намети і халабуди з підручних матеріалів. В буквальному розумінні все, що попадається під руку.

Ден Філліпс вже давно не дитина, але він продовжує будувати. Він створює приголомшливі будинку з мотлоху — з того, що люди викинули на вулицю, як непотрібні речі. Його роботу можна назвати чи не найбільш грандіозною переробкою відходів у щось справді корисне.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *