Burton, бренд сноубордів і одягу, заснований батьком сноубордів”, оголосив, що проведе в п’ятницю 13 березня пам’ятний захід присвячений Джейку Бертону, як людині, який приніс сноуборд в маси. Тринадцять гірськолижних курортів по всьому світу візьмуть бажаючих, абсолютно безкоштовно, для участь у заході, отримав назву “День Джейка”.
Донести до всіх сноуборд
“Діяльність Джейка Бертона Карпентера полягала в тому, щоб донести сноуборд до всіх, – йдеться на веб-сайті компанії. – Його мрія, його наполегливість і його щедрість були його подарунком світу. Як галузь і як суспільство ми зберемося разом в цей день, щоб пам’ятати, міркувати і їздити. Разом ми відкриваємо наші двері і наші серця, щоб нести дух Джейка вперед; щоб розділити нашу любов до гір і радість від сноуборду”.
Сноубордисти повинні зареєструватися для участі та отримати підтвердження електронною поштою від Burton, що їх квиток може бути затребуваний в касі зазначеного курорту в день проведення заходу. Беруть участь гірськолижні райони в США:
- Ведмідь і Бореальні гори в Каліфорнії;
- Велике небо в Монтані;
- Мідна гора в штаті Колорадо;
- Страттон в штаті Вермонт;
- Сноквалми у Вашингтоні;
- Гора Бойн в штаті Мічиган.
Також у заході візьмуть участь курорти Італії, Японії, Канади, Австрії, Франції та Швейцарії.