Deluminate для Chrome включає нічний режим на будь-якому сайті

Вашим очам більше не доведеться напружуватися.

Використання темного фону на веб-сторінках дозволяє знизити навантаження на очі, що особливо важливо при тривалій роботі за комп’ютером. На жаль, далеко не всі сайти мають вбудований нічний режим. Тому доводиться вдаватися до допомоги спеціальних розширень, на льоту змінюють зовнішній вигляд сторінок.

Нещодавно ми писали про розширення Dark Reader, перекрашивающее білий фон чорний, а чорний текст — в білий. Однак такий колір фону настільки сильно змінює дизайн сайтів, що орієнтуватися на них стає складно. Цього недоліку позбавлена розширення для Chrome під назвою Deluminate. Воно вміє затемнювати стандартні кольори сторінки, щоб ваші очі менше напружувалися.

Deluminate для Chrome включає нічний режим на будь-якому сайті

Після встановлення розширення натисніть іконку у панелі інструментів браузера і виберіть в контекстному спливаючому вікні пункт Dim. Поруч з допомогою повзунка налаштуйте ступінь затемнення фону.

Ви можете застосовувати зроблені налаштування до всіх сайтів або створити для кожного свою індивідуальну схему кольорів. Крім того, в Deluminate є чорний та інвертований режим відображення, а також багато додаткових опцій, за допомогою яких можна налаштувати зовнішній вигляд сторінок під свій смак.

Завантажити в chromewebstore

Читайте також

  • Як обчислити небезпечні розширення Chrome →
  • 15 розширень для браузера, які вирішать купу ваших проблем →
  • 10 розширень для Chrome, які прокачають пошук Google →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *