Декор стіни з скляною гальки за копійки: лайфхак

Не багатьом відомо, що зробити красиву плитку для ванної кімнати можна власними руками, використовуючи скляні камені. Блогер – дизайнер інтер’єру – створила красиві плитки для своєї ванної кімнати в рамках Master Bathroom Makeover Challenge. Роблячи огляд проекту, вона займалася забарвленням дубових шаф в білий колір, і їй потрібно було придумати щось оригінальне, щоб доповнити і органічно завершити інтер’єр ванної кімнати.

Час: 2 години. Витрати: 3 євро. Складність: легко

Коли вона заглянула в гараж, у неї з’явилася блискуча ідея. Вона взяла свої дешеві скляні камені і розділила їх за розміром. Вона грала з малюнком, поки не знайшла той, який їй сподобався і який буде дуже добре і органічно вписуватися в інтер’єр ванної кімнати. Вона підрахувала, скільки великих і маленьких каменів було необхідно для кожної частини малюнка, і взялася за роботу. Кінцевий результат можна оцінити по фото нижче.

Спочатку вона використовувала просту скляну прозору гальку. Однак у процесі роботи їй в голову прийшла ще одна ідея. Що, якщо пофарбувати камінці зі скла фарбою? Взявши балончик з водостійким фарбувальним матеріалом, вона прикрасила частину скляної гальки в темні тони. Це дозволило блогеру створити цікаву композицію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *