Де знаходиться кішка? Фото, які спантеличать

Пам’ятаєте популярну гру «Знайди кота»? Ми вирішили згадати про неї і підготували для вас кілька досить складних завдань. Все, що вам потрібно зробити – знайти на фото милого домашнього котика. Готові трохи напружити свої очі?

Цегляна стіна, контейнер, вікно

А де ж кіт? Тварина відчула себе хамелеоном і успішно замаскировалось в умовах навколишнього середовища. Розглянули фото уважно? Змогли знайти його самостійно? Якщо ні, то ось вам відповідь.

Гори сміття і кіт

Так-так, на цьому фото теж є кіт. Де ж він міг сховатися? Даємо невелику підказку: у нього біле хутро і темні плями. Тепер бачите? Якщо ні, то ще одна підказка: дивіться на ліву частину фото.

Згодні, ця задачка не з легких. Якщо вам так і не вдалося знайти «пропажу», то ось правильну відповідь.

Дрова й нічого більше

Чи таки хтось є? Звичайно ж, так! Інакше це фото не потрапило б у нашу гру «Знайди кота». Але в цей раз ми не буде давати вам підказки або додавати картинку з рішенням задачі. Скажемо лише те, що кішка дуже вміло замаскувалася і мало хто може відразу ж її побачити. Але в даному випадку знайти тварину набагато простіше, ніж у двох попередніх.

Ну як, вдалося? Якщо так, напишіть у коментарях свій варіант відповіді. Нехай він допоможе тим, хто так і не розглянув пухнастого “хамелеона”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *