Де завантажити офіційну версію Xposed Framework для Android Nougat

Xposed Framework — це популярна надбудову над Android, яка дає власникам пристроїв з root-права величезні можливості по їх налаштування та модифікації. Розробка нової версії Xposed нарешті завершена.

Вперше писав про Xposed Framework в далекому 2013 році. З тих пір проект завоював велику популярність серед просунутих користувачів, які хочуть отримати повну владу над своїм пристроєм.

До останнього часу ця розробка була доступна тільки для KitKat та Lollipop. Творець фреймворку ніяк не міг домогтися безпечної і стабільної роботи зі свіжою версією операційної системи. Інші програмісти пробували випустити заміну фреймворку, однак їм, як правило, вдавалося досягти лише часткової сумісності з модулями Xposed.

І ось сьогодні на сайті XDA з’явилося повідомлення Rovo89 про те, що робота над новою версією Xposed Framework закінчилася. Фреймворк тепер повністю сумісний з Android 7.0 7.1, за винятком тих версій операційної системи, які були сильно змінені виробником, наприклад Samsung TouchWiz або Xiaomi MIUI.

Ще раз нагадуємо, що для встановлення Xposed Framework на пристрої повинні бути права суперкористувача і модифікований неофіційний recovery.

Завантажити офіційну версію Xposed Framework для Android Nougat можна на цій сторінці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *