Де тут помилка? Рівно 7 секунд, щоб дати відповідь: тест для самих уважних

Простір інтернету вже заповнений до країв різними логічними загадками і оптичними ілюзіями, які вже багатьом набридли. Проте зараз перед вами не вони. Зараз перед вами тест на уважність, який покаже, наскільки ви кмітливі і кмітливі.

Запитання і відповідь

Отже, все, що вам потрібно, це уважно подивитися на заголовне фото з цифрами протягом семи хвилин. І за цей час вам потрібно відшукати помилку, наявну на ньому.

Більшість ні за що не зможе за цей час визначити, де ж помилка у тесті. Але найуважніші її напевно помітять. А те, що одні бачать, що неправильного в картинці, а що ні, зайвий раз доводить, наскільки по-різному ми сприймаємо навколишній світ і наскільки ми схильні помічати те, що відбувається навколо нас.

Ну так що, ви знайшли помилку? Якщо ні, то спробуйте подивитися на картинку ще раз протягом все тих же семи секунд. Головне, дивіться уважно і звертайте увагу на деталі.

Тепер зрозуміло, що на фото невірного?

Звичайно ж, тут справа зовсім не в кольорах веселки, як деякі думають, намагаючись пригадати порядок квітка. Все набагато простіше Розгадка криється у фразі, надрукованій на картинці, в якій двічі написана вопросительная частка “чи”. Адже що це за пропозиція: “чи Можеш ти знайти помилку?”. Саме воно й написано невірно.

Так що, якщо ви відразу здогадалися, яким буде правильну відповідь, то мої вам вітання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *