Дайвер несподівано зустрівся з гігантською «доброї» анакондою в Бразилії

Підводний відеооператор з Італії мав незвичайна пристрасть. Він всюди подорожував і фотографував акул. Потім він ділиться цими знімками на своєму каналі в “Ютубі”. Але на цей раз Бове Бартоломео поїхав до Бразилії і зустрівся віч-на-віч з жахливим підводним створінням.

Дивовижний знімок

У річці Формозу є місце, де можна поплавати поруч з величезною анакондою. Поведінка рептилії було дуже доброзичливим. Вона плавала біля Бове без натяку на агресію.

Ймовірно, анаконда була сита в той момент, бо не була зацікавлена в нападі на водолаза. Цей візит на дно річки довів, що не так вже й небезпечна легендарна рептилія, як про це розповідають ті, хто жодного разу з нею не зустрічався.

Безхребетне досягає величезних розмірів завдяки своєму раціону харчування. Анаконда споживає в їжу диких тварин, птахів, алігаторів. Цікаво, що удави цього різновиду не є отруйними, вони захоплюють здобич іклами і здавлюють. Після цього жертва відчуває нестачу кисню, внаслідок якого і відбувається загибель.

Наш дайвер – щасливчик і підібрав вдалий момент для знайомства з анакондою. Зустріч пройшла доброзичливо і без наслідків. Зате тепер на каналі Бове з’явилося ще більше цікавих глядачів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *