DayDay — зручний додаток для щоденного відстеження прогресу

Програма пропонує простий і наочний спосіб відслідковувати, як в результаті тренувань змінюється ваше тіло або підростає дитина.

У момент першого запуску DayDay запропонує встановити щоденне нагадування. Кожен день в певний час ви будете отримувати повідомлення про те, що потрібно не забути зробити знімок. Також додаток відразу попросить призначити пароль ви зможете приховати будь-альбом з досягненнями від сторонніх очей.

Натисніть на іконку в правому нижньому кутку головного екрану DayDay, введіть назву альбому та додайте своє перше фото, а також опис до нього. Знімок можна вибрати з галереї телефону або зробити за допомогою камери. Враховуйте, що додаток дозволяє додати до альбому тільки одну фотографію в день.

Коли ви станете додавати знімки, почне формуватися ваша шкала прогресу. Вона наочно покаже всі зміни, а за описами можна буде зрозуміти, в які дні ви працювали найстаранніше.

Одним натисканням кнопки альбом з досягненнями можна перетворити на відео. Вийде простий, але вражаючий ролик, який покаже, наскільки міцніше став ваш прес або як сильно виріс ваш лабрадор.

Додаток доступно безкоштовно на iOS і Android. З часом розробники обіцяють додати в нього нові функції.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *