Дівчинка знайшла в магазині конверт і віддала мамі. Та, не довго думаючи, відкрила його

Доля, без сумнівів, має почуття гумору, як ще можна пояснити деякі події, що трапляються в житті? Дівчинка знайшла в магазині дивний конверт з грошима і запискою. Коли вона передала її своїй матері, та на час позбулася дару мови. Що ж вона таке там прочитала?

Таємничий конверт

Шестирічна дівчинка зі своєю мамою по імені Даніка відправилася за покупками. Природна цікавість не дозволило дитині пройти повз залишеного ким-то в магазині конверта, але його вміст дівчинку зовсім не вразило, тому вона віддала знахідку мамі.

Всередині конверта жінка виявила стодоларову купюру і коротеньку записку з текстом: «Тому, хто знайшов це: я люблю тебе!» Даніка працювала в банку, тому швидко визначила, що гроші справжні, не підробка.

Спочатку жінка вирішила залишити 100 доларів собі. Але потім подумала, що це буде несправедливо, адже конверт знайшла її дівчинка. Тоді мама з донькою вирушили вибирати нові іграшки. Ким би не був відправник дивного листа, він досяг своєї мети: дві людини в цей день стали трохи щасливішими.

Хоча насправді цей таємничий чоловік допоміг набагато більшій кількості людей, адже цю історію опублікували в Мережі, і кожен, хто прочитає її, обов’язково посміхнеться.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *