Дівчинка знайшла на пляжі красивий пакет. На щастя, у батька була швидка реакція

Дитини привернуло яскраву пляму на піску. Тато встиг зупинити доньку в кроці від дотику до вподобаного об’єкта. Він вчасно зреагував і тим самим врятував життя цікавої дівчинці.

Чому ж опинився барвистий об’єкт насправді?

Чоловік, добре розбирався в підводному світі, відразу зрозумів, що це за квітчастий поліетиленовий пакет. Він безпомилково ідентифікував отруйну медузу-фезалию, або, як її ще називають, португальський військовий кораблик.

Строго кажучи, фезалия не є медузою. Насправді це навіть не одна жива істота, а ціла колонія полиповидных організмів, яка кучкується й існує разом. Асоціація з кораблем виникла через наповненого повітрям міхура, що виконує функцію вітрила – утримує на плаву небезпечне створення. На протилежній стороні цієї смертоносної конструкції розташовані щупальця, які можуть досягати в довжину 10 метрів. В них міститься отрута токсичний для людини, його потрапляння на шкіру тягне за собою летальний результат.

У постраждалого від жала медузи-фезалии різко падає кров’яний тиск, німіють кінцівки і утруднюється дихання, що призводить до втрати свідомості і смерті від легеневої недостатності.

Якщо вам зустрінеться такий “красивий пакет з візерунком” на пляжі, не наближайтеся до нього!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *