Дівчинка щодня годувала ворон. Одного разу птахи прилетіли не з порожнім дзьобом

Підгодовувати птахів – улюблене заняття багатьох людей, але далеко не кожному вдається встановити певний зв’язок з пернатими. У маленької дівчинки з Сіетла вийшло те, про що мріють численні любителі тварин.

Зародження дружби

Малятко на ім’я Габі мала пристрасть до воронам, які не соромилися щодня прогулюватися по садку біля її дому. І щоранку дівчинка знаходила час, щоб встати раніше перед школою і встигнути приготувати для крилатих гостей зернову суміш.

Деяким може здатися, що ворони – не найкращий об’єкт любові для дівчинки, але для Габі вони самі красиві і мудрі пернаті друзі. Згідно з деякими дослідженнями, саме ворони варті титулу найрозумніших птахів. Вони здатні розрізняти особи запам’ятовують людей, які добре ставляться до них. Батьки підтримали захоплення дочки і допомогли їй побудувати спеціальні годівниці.

Перната подяку

Одного разу, коли дівчинка чистила годівницю, її погляд вловив якийсь предмет. ним виявився срібний кульку. На наступний ранок в годівниці був виявлений бісер. Так Габі зрозуміла, що ворони дякують їй за корм!

Нині у дівчинки ціла колекція подібних «подарунків», і для неї вони дуже цінні. Найбільш улюбленим сувеніром стало перлове сердечко, яке батьки Габі вирішили встановити в намисто, щоб дочка завжди могла носити його з собою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *