Дівчинка народилася в п’ятницю, 13. Батько пожартував, зробивши креативне фото

Щасливий батько дізнався, що її маля народиться в незвичайний день. Планове дозвіл від вагітності було призначено на п’ятницю, 13-е число. Папаша вирішив креативно підійти до такого відповідального моменту і ретельно підготувався. Тому вже перша фотографія його малятка з пологового будинку викликала ажіотаж у Мережі.

“Жахливий” день народження

У вересні 2019 року 13-е число випадало на п’ятницю. Багато людей асоціюють цей день з бідами і нещастями. Пам’ятайте, навіть була знята ціла серія фільмів під ідентичною назвою, де кровожерливий Джейсон знищує своїх жертв, приховуючи обличчя під хокейної маскою. Саме фільм “П’ятниця, 13-е” і надихнув батька на креативну фотосесію.

Цікавий знімок

Вже через кілька годин після появи на світло батько сфотографував малу. І не просто так, а саме в тій самій масці Джейсона.

Знімок просто налякав Інтернет. Багато користувачів вважають фотографію кумедною. Деякі люди, чиї діти народилися в п’ятницю, 13-го, навіть жалкували, що самі не додумалися до такого кроку.

От тільки невідомо, як сама дівчинка відреагує на цей знімок через багато років. Можливо, вона успадкує почуття гумору батька і оцінить його вчинок позитивно. Адже тепер у неї, крім унікальної дати народження, є ще й унікальне фото перших днів її життя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *