Дівчина зробила у своїй квартирі камін. Коштував копійки, а виглядає як справжній

Ця дівчина зі своїм каналом на “Ютубі” завжди хотіла мати камін у своєму будинку, але довгий час мрія здавалася їй чимось недосяжним. Однак перед Різдвом Івана Маркетин випадково натрапила на коробку/лампу зі світлодіодним вогнем в магазині, тому вона вирішила купити її і використовувати для виготовлення несправжнього каміна. Мрії ж повинні збуватися, вірно?

Однією з проблем є відсутність місця в квартирі для реалізації задуму. Єдиний куточок, де Іванові вдалося впихнути камін, – кут, де стояла різдвяна ялинка. Що ж, настав її час відправитися на спокій до наступного Різдва.

В кого закохана Софі Марсо через 21 рік після виходу фільму “І цілого світу мало”
Унікальний рецепт торта з шоколадом без випічки і охолодження
М’ятне морозиво і безглютенові коржі: готуємо освіжаючий десерт

Створення несправжнього каміна своїми руками

Ідея ютуберши полягала в тому, щоб створити прокручиваемую структуру з однією дошкою. Для цього вона використовувала дешеві матеріали, які може придбати абсолютно кожен в будь-якому магазині, а далі справа за вами, головне – бажання! А також посидючість і готовність пробувати ще раз, якщо з першого не вийде.

Результат вас справді здивує, адже цей підроблений камін виглядає як справжній – здалеку ви навіть не зможете їх розрізнити. Як Івана змогла створити це диво своїми руками, дівчина розповіла в відео на своєму каналі, і воно дуже сподобалося її передплатникам. Це й справді під силу кожному!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *