Дівчина забрала собі стіл, який господарі хотіли викинути, і почала реставрацію. Через кілька днів про такі речі мріяли всі її знайомі

Подивіться, що одна дівчина з США зробила зі старим дерев’яним столом, який вона отримала безкоштовно! Вона вирішила прикрасити його, але подивіться, як вона це зробила. Я думаю, що це виглядає здорово! Більш детально про процес реставрації складаного столу читайте у статті.

Оновлення старого столу

Отже, одна дівчина забрала собі стіл, які його власники хотіли викинути. Спершу вона його гарненько зачистила і відшліфувала так, що всі покриття було видалене.

Далі вона вибрала зображення, яке хотіла намалювати на столі. Вона подумала, що краще всього використовувати чорно-білу фотографію або ескіз, щоб можна було визначити, де «заштрихувати» пляма.

Потім вона почала малювати зображення олівцем на своєму столі. Якщо ви не є творчою особистістю, то можете використовувати оверхед, якщо він у вас є. Таким чином ви намалюєте на столі контур. Інші варіанти використовують передачу зображень або трафарет.

Як тільки ваш контур виявиться на вашому столі, ви повинні повністю замалювати темні області, щоб створити власний образ. Результат захоплює дух. Після того, як стіл буде затінений і окреслено так, як вам хочеться, покрийте його будь-яким лаком на ваш вибір.

Дівчина була дуже рада тому, що у неї вийшло! Якщо хочете оновити свою меблі, ви теж можете спробувати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *