Дівчина взяла звичайний трафарет і матову фарбу. А в результаті з затрапезного підлоги у ванній вийшло твір мистецтва

Ремонт своїми руками – сьогодні дуже популярна тенденція. Багато підключають фантазію, щоб заощадити і отримати щось по-справжньому незвичайне. А головне, що такого дизайну не буде більше ні в кого!

Так вирішила і Сюзанна. Їй набрид її заяложеній санвузол, і дівчина вирішила діяти. Вона пошукала на просторах «Instagram» і знайшла кілька прикладів для натхнення. Сюзанна купила чорну матову фарбу, кілька звичайних трафаретів і приступила до роботи.

Крок за кроком

Спершу дівчина просто зафарбувала підлога у ванній чорною фарбою. Фото своєї роботи, до, під час і після закінчення процесу вона викладала в соцмережі, зацікавивши багатьох користувачів.

Спершу підлогу виглядав так собі. Але ближче до кінця роботи стало ясно, що намічається щось неординарне.

Фарба наносилася у кілька шарів. Звичайно, кожен з них потрібно було ретельно висушити – так що проект по перетворенню був аж ніяк не швидким.

Після фарбування в хід пішла малярська стрічка і трафарети. Це виявилося найбільш кропіткої, але і найцікавішою частиною роботи.

І вуаля!

Готовий проект виявився просто приголомшливим. Він нагадує матову вітражну плитку з дорогих гламурних готелів або музеїв.

Тепер ванна Сюзанни виглядає дорого і оригінально. Навіть і не скажеш, що такий ремонт зроблений за копійки!

А ви хотіли б зробити у себе щось подібне?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *