Дівчина взяла старий стілець і вдихнула в нього нове життя

Ми підготували для вас черговий дизайнерський проект. Якщо ви коли-небудь замислювалися про вигідному і малозатратном бізнесі, то реставрація і подальша перепродаж меблів – це те, що вам потрібно. Зверніть увагу на цей проект, і, бути може, саме він підштовхне вас до створення власного шедевру.

Як переробити старий стілець в дизайнерську модну меблі?

Дизайнер взяла старий, непримітний стілець і дещо змінила її зовнішній вигляд. Для початку вона зняла шар старої фарби, потім за допомогою електролобзика вирізала великий отвір на спинці стільця і прибрала повністю сидіння стільця.

Після чого вона перефарбувала випорожнення в чорний колір. Колір був не матовий, а більш глянсовий, з чудовим блиском. В якості нової сидушки майстриня взяла товстий лист поролону, вирізала його згідно з розмірами майбутньої сидушки. Внизу була прикріплена фанера, яка виконувала роль каркасу для нового сидіння.

В кого закохана Софі Марсо через 21 рік після виходу фільму “І цілого світу мало”
Горох у мене на городі росте на ура. Спасибі сусідці, що навчила прищипувати
Російські знаменитості не залишили Єфремова в біді: вислови про ДТП

Потім стілець була обтягнута світлою тканиною, яка ідеально поєднувалася з перекрашенным каркасом новенького стільця. В результаті такої простої і швидкої, а найважливіше незатратною трансформації вийшла чудова дизайнерська річ. За задумом самого дизайнера цей стілець піде на продаж. А як вам цей проект, хотіли б зайнятися чимось подібним?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *