Дівчина відкинула довге волосся на спинку крісла в літаку. Сусід ззаду скипів від гніву

Вирушаючи в подорож, подбайте не тільки про свій комфорт. Будьте також уважні до своїх попутників. Адже для деяких з них вимушене сусідство стає просто нестерпним. Особливо в літаку, адже не завжди є можливість встати і піти. Доводиться терпіти незручності до посадки.

Рости коса до пояса…

Це фото в Мережі набрало чимало коментарів. Багатьох обурила поведінка однієї з пасажирок. Комфортно влаштувавшись в кріслі, вона розпустила довгі коси і відкинула їх на спинку, щоб їй було не так жарко, мабуть.

Її зовсім не турбувало думку позаду сидячого пасажира, який як раз збирався подивитися улюблений фільм. Тепер він був змушений “милуватися” її зачіскою і дуже розлютився.

Знайшлися і такі коментатори, які порадили чоловікові почитати. А що, вкрай корисне заняття.

А мені здається, що можна було б про все домовитися. Замість того, щоб мовчки обурюватися, викладати фото в Мережу і чекати підтримки оточуючих, можна було відкласти телефон в бік і коректно зробити зауваження попутниці.

Навіть не зауваження, а просто попросити її сісти трохи по-іншому. Як показує практика, доброзичливе ставлення часто творить чудеса.

Хто знає, можливо, за час польоту вони б стали справжніми друзями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *