Дівчина принесла в руці дві прозорі смужки і “поселила” їх у своєму дворі

Американської дівчині довелося стати жертвою власної цікавості. Під час прогулянки вздовж ставка вона виявила дві дивні смужки у воді. Вони здалися їй цікавими і вона вирішила взяти їх додому.

Але незабаром вже вся сім’я відчувала жаль від зробленої знахідки.

Несподіване перетворення

Дівчина принесла дві прозорі смужки з чорними крапками всередині додому, залишивши їх на задньому дворі. Через деякий час з ними стали відбуватися перетворення, з чого стало зрозуміло, що мова йде про жаб’ячої ікри.

Протягом декількох днів з ікри в смужках сформувалися пуголовки, а потім і справжні жаби. Нові мешканці будинку стали залучати і сусідів, які приходили подивитися на дивовижну знахідку.

Втім, вже скоро стало зрозуміло, що крім неприємностей новоутворені жаби нічого сімейства не принесуть. Найбільше мешканців турбували звуки, що квакають ночами. Однак вирішити проблему виявилося не так просто. Рішення про те, що жаб необхідно віднести назад на греблю, виникло як само собою зрозуміле. Але реалізувати її виявилося складно. Жаби розбрелися по всьому заднього двору, успішно освоюючи найзатишніші і важкодоступні куточки. Процес упіймання доставив чимало клопоту родині.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *