Дівчина поскаржилася на маленький коридор. Тоді її хлопець розібрав сходи

Недарма кажуть, що практично за кожним успішним і діяльним чоловіком стоїть розумна і наполеглива жінка. Це твердження знайшло чергове підтвердження у випадку з 34-річним Домініком Хеллиуэллом з Шеффілда. Чоловік не міг більше виносити постійні скарги своїй коханій 30-річної Джейд Йоль на безлад в їх тісному коридорі.

Те, як він вирішив проблему, викликало захват користувачів “Фейсбуку”.

Помах молотка – і сходи перетворюється на склад

Перетворення стандартної сходи в корисне місце для зберігання не вимагає особливих фінансових витрат. В інтернеті Домінік бачив, як багато обивателі раціонально використовували вільний простір, і нарешті зважився на таке. Він зняв другу і третю сходинки, після додав петлі і повернув їх на місце.

Тепер вони відкриваються, а під ними ховається функціональна область для зберігання. Тепер діти, приходячи додому, прибирають своє взуття, в коридорі панує порядок, що вкрай позитивно позначається на емоційному стані Нефрит. До речі, дівчина, яка працює нянею, вже задумалася над здійсненням наступного проекту. Вона вирішила, що тепер Домінік займеться плануванням прихованих шаф в спальні.

А фотографії майстерності Домініка Джейд вже виставила в Facebook. Користувачі соціальної мережі оцінили по достоїнству трансформацію, яка сталася зі сходами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *