Дівчина побачила жінку в червоному платті на даху і зателефонувала 911. Але прибулим рятувальникам не довелося виконувати свою роботу: на даху була зовсім не жінка

Потрібно завжди бути пильним. Це допоможе врятувати вашу, а іноді і чуже життя. Останнім часом ми можемо спостерігати, як по телевізору повідомляють про те чи іншому випадку, коли пильний громадянин врятував чиєсь життя. Але бувають випадки, коли хтось проявляє надмірну пильність.

Такий курйозний випадок стався з однією американкою. Кейсі Маккормік, вийшовши вранці на балкон, побачила на краю даху багатоповерхового будинку дівчину, одягнену в червоне плаття. Вона дуже злякалася, що незнайомка вирішила покінчити з собою, і тут же подзвонила в рятувальну службу 911.

Несподіваний поворот історії

Коли на виклик приїхала бригада рятувальників, то вони знайшли зовсім не “бідну дівчину”, яку треба рятувати, а складений парасолька. Поліцейські зв’язалися з пильною громадянкою і повідомили їй цю новину.

Про інцидент, що стався Кейсі поділилася на своїй сторінці в “Твіттері”. Цей пост отримав величезну кількість лайків. Інтернет-користувачі хвалили чуйність і пильність жінки. Адже якби на даху насправді був чоловік, то вона могла врятувати йому життя.

Але і без гумору не обійшлося. Деякі жартівники писали, що червоний парасольку нагадує героїнь серіалу “Розповіді служниці”. Але все добре, що добре закінчується. Краще зайвий раз перестрахуватися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *