Дівчина побачила біля кафе сплячу бездомну собаку і захотіла допомогти тварині

Жила-була дівчина. Звичайна така, нічим не примітна. Крім одного… Вона дуже любила тварин.

Одного разу Ельма – так звуть нашу героїню – зауважила на вулиці бездомного пса. Дівчина не змогла пройти повз тварини, зробивши маленьке, але добру справу.

Собака буває кусючою

Тільки від життя собачого, як співається в одній відомій пісеньці. Песик, про який йде мова, не був кусачим. Він просто замерзав на холодній вулиці, згорнувшись у клубок.

Йшов дощ, снували повз нечисленні перехожі, а песик лежав біля дверей магазину. Там тепло, але хто ж пустить безпритульна тварина в магазин?

Повз йшла Ельма – та сама особа з фіолетовим парасолькою, яку ви бачите на фото. Примітивши песика, дівчина вирішила допомогти бідоласі. Вона зняла хустку та покрила нею сплячу собаку.

Місцеві відеокамери зафіксували акт доброти. Ельма пішла по своїх справах, а відео, на якому був знятий її вчинок, разлетелосьпо всьому інтернету.

Висновок

Чи наша героїня шукала популярності, вона просто хотіла допомогти собаці. Однак про її вчинок стало відомо не тільки за кордоном, але і в рунеті.

Хтось засудить дівчину: мовляв, могла б забрати пса з вулиці, раз така жаліслива. На жаль, це не завжди можливо. Ельма допомогла бездомному псові, чим змогла. І це, на мій погляд, заслуговує поваги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *