Дівчина пішла на побачення в намальованій одязі, але хлопець навіть не здогадався

Цифрова епоха утворює якісь свої, зовсім особливі типи контактів між людьми. Тепер, наприклад, щоб познайомитися з ким-то, зовсім не обов’язково підходити на вулиці, ставити людину в незручне становище. Є ж соціальні мережі, які можуть стати нейтральною зоною і згладити першу незручність від побачення. І ось художниця Джен, що спеціалізується на боді-арті, вирішила провернути експеримент: намалювати «наряд» на моделі і простежити за реакцією хлопця, який став у цьому випадку піддослідним кроликом.

Ну і як пройшов експеримент?

Він пройшов чудово. Модель Джой зізнавалася, що і для неї пригода стало випробуванням, так як з’явитися на публіці майже голою – це посильніше «Фауста» Гете. Були закриті лише інтимні частини тіла дівчини, а інша одяг була ретельно виписана на тілі моделі досвідченою рукою майстра.

Цікаво, що хлопець так би нічого й не помітив, якби не дощ, який пішов, коли пара вийшла з торгового центру. «Наряд» Джой став стрімко змиватися, а хлопець вигукнув: «Так, виходить, це фарба!» Потім через секунду він додав: «Але ж ти мені подзвониш?»

Виходить, що форми, оголилися з усією очевидністю завдяки жарті природи, цілком задовольнили хлопця, свого запалу він не розгубив і захотів зустрітися з Джой ще раз. Чим скінчилася історія в цьому сенсі, нам невідомо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *