Дівчина пішла гуляти в намальованій одязі: реакція перехожих

Як часто ви відкриваєте свій шафа з думкою, що вам нічого надіти? Не засмучуйтеся, якщо у вас недостатньо коштів, щоб придбати новий гардероб. Зате у вас напевно знайдеться трохи грошей, щоб купити упаковку фарб. Адже одяг можна намалювати. Та так, що ніхто нічого не помітить. Це довела одна смілива дівчина, яка прийшла в гуртожиток практично голою.

Незвичайний експеримент

Джен – художник боді-арту. Вона малює на моделях в майже непомітному нижньому білизна реалістичну одяг. А потім художник випускає дівчат у світ і стежить за реакцією оточуючих. На цей раз під прицілом виявилося студентський гуртожиток.

Джен намалювала на тілі моделі по імені Девора джинси і мереживною топ – типова одяг для молодих грайливих дівчат. Досить довго дівчина прогулювалася по гуртожитку голяка, а навколишні абсолютно нічого не помічали.

Перетягування канату та інші важливі тренування для собак старше 7 років
“Будинок воскових фігур”: як Періс Хілтон допомогла хоррору зібрати касу
Прогулянки на повітрі після вечері: як працювати над своїм тілом, поки закриті зали

Викриття

Перші, хто зрозумів, що дівчина без одягу – три хлопця. Розминувшись з Деворой, вони одночасно обернулися і подивилися на неї круглими від подиву очима. Коли первісний шок зійшов нанівець, хлопці обсипали дівчину компліментами з приводу її сміливості і реалістичності її вбрання. Один з хлопців навіть дав дівчині “п’ять” в знак поваги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *