Дівчина не стригла волосся 28 років: як вона виглядає зараз. Фото

Мріючи про довге волосся, яку саме довжину ви уявляєте собі? До лопаток? До талії? Чи довші? А хотіли б ви мати волосся довше, ніж ваш власний ріст? Одеситку Олену Кравченко це вдалося. Вона не стриглася вже 28 років і пишається своєю розкішною гривою.

Українська Рапунцель

У своєму житті Олена Кравченко стриглася рівно один раз, у п’ятирічному віці. З тих пір вона дбайливо відрощує волосся. При зрості 164 см довжина її білявої гриви становить 185 см. І дівчина не збирається на цьому зупинятися.

Олена не вважає свої довге волосся якимось досягненням, вона не прагне до рекорду. Їй просто подобається така зачіска. Вона вже не уявляє себе з іншою довжиною. Так і рідним дівчини подобається її довга розкішна шевелюра. Правда, вони рідко бачать її з розпущеним волоссям. Дівчина практично завжди ходить з хвостом або пучком.

Щеня побіг за кицькою й заблукав: він прийшов в поліцію за допомогою
Смішний пес вилизує вікна в будинку: господині доводиться їх щодня мити
Деніз рятує з вулиці до 100 котів в рік, але це – дороге задоволення

Олена зізнається, що догляд за волоссям не доставляє їй особливих труднощів, незважаючи на значну довжину. Вона із задоволенням робить натуральні маски, сама придумує рецепти. Також вона вважає за краще використовувати професійні шампуні і засоби для догляду.

На даний момент Олена не збирається стригтися. Їй цікаво, наскільки ще можуть зрости її локони. До речі, у неї є дві дочки, які так само, як і мама, відрощують волосся.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *