Дік Паунд з МОК стверджує, що Олімпійські ігри в Токіо можуть скасувати через коронавіруса

Дік Паунд, довше всіх є членом МОК (з 1978 року), сказав, що олімпійські ігри набагато більш імовірно будуть повністю скасовані, а потім перенесені або відкладені. Остаточне рішення, за його словами, буде прийнято в кінці травня.

За його словами відстрочка не є життєздатним варіантом, так як масштабні заходи на кшталт олімпійських ігор не можна просто перенести і сказати, що вони пройдуть в такому-то місяці. Занадто багато складових задіяні в цьому процесі – багато країн і змагань та телевізійних трансляцій. «Дійсно, якщо МОК вирішить, що ігри не можуть безпечно відбутися в Токіо, – сказав Паунд, – то, мабуть, треба чекати їх скасування».

Поки все нормально, але…

Міжнародний олімпійський комітет консультується Всесвітньою організацією охорони здоров’я, і ніхто всерйоз поки що не пропонував перенести ігри з Токіо, а ситуація з коронавірусом не досягла того рівня, коли такий різкий зсув був би необхідний. На даний момент все йде за планом, як і було заплановано. Однак все залежатиме від подальшої ситуації з поширенням вірусу.

Таке вже було

У 1940 році Японія вже стикалася з відміною Олімпіади. Тоді олімпійські ігри в Токіо були скасовані через початок Другої світової війни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *