CubeSensors — атмосферні сенсори для iPhone

CubeSensors — атмосферні сенсори для iPhone

Привітайте CubeSensors, чутливі маленькі кубики, які збирають практично всі дані про навколишній світ і передають їх в iPhone. Кубики підключаються до смартфону через Інтернет, таким чином ви можете отримати інформацію в будь-який час, в будь-якому місці.

CubeSensors можуть вимірювати температуру, вологість, рівень шуму, освітленість, якість повітря і атмосферний тиск – ось так, вони можуть розповісти вам все про навколишній просторі! Крім, хіба що, запахів і смаків. Відповідне додаток може повідомити при зміні будь-якого з перерахованих вище параметрів, або ж ви можете просто цікавитися ситуацією в приміщенні час від часу.

Безсумнівно, вони знайдуть своїх покупців, коли почнуть продаватися цього літа. Хто-небудь обов’язково їх хакнет, і тоді сценаріїв використання можна буде придумати безліч. Наприклад, вирівняйте IFTTT і дистанційно керований перемикач WeMo – і ви зможете включати кавоварку при сході сонця. Хоча дещо вам все-таки доведеться зробити — вилізти з ліжка, щоб попити кави.

CubeSensors — атмосферні сенсори для iPhone

Пари кубиків обійдеться вам в 249 доларів, а набір з чотирьох – 349. Вже зараз можна зробити передзамовлення, внісши 10 доларів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *