Cortex — неймовірно простий спосіб поділитися контентом

Колеги-и, повинен повідомити вам, що трапилася невелика революція. В області шарінга контенту. Мова йде про плагіні для Chrome під назвою Cortex. Ця штука робить процес шарінга контенту вкрай захоплюючим заняттям, яке віднімає мінімум часу.

Cortex — неймовірно простий спосіб поділитися контентом

Отже, що ж такого неймовірного в Cortex? Унікальний інтерфейс і швидкість роботи. Все, що потрібно, щоб він заробив — це затиснути на секунду кнопку миші або тачпада. Перед вами з’являється розділений на сектори коло, ви рухаєте курсор на впізнавану іконку і все. Черговий матеріал полетів до вашим друзям, видавши забавний звук.

Коли я встановив цей плагін, вперше в моєму житті Facebook попросив пройти капчу при додаванні чергового матеріалу в профіль. Настільки Cortex захопив. Взагалі, перший годину після установки цього розширення — це дуже небезпечний час для ваших друзів в соціальних мережах. На них обрушиться шквал різноманітного контенту.

Після установки, Cortex необхідно налаштувати. Ввести дані про акаунти в Twitter, Facebook, Tumblr, Instapaper. Для Facebook можна вибрати до 9 друзів, з якими ви б хотіли ділитися цікавими матеріалами, за допомогою Cortex. Спробуйте цей плагін і ви зрозумієте, чому він так всім подобається.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *