Complete для iOS — ставайте продуктивніше разом з вашими друзями

У нас є десятки, а то і сотні додатків для соціальних мереж. Не менше і менеджерів завдань на різний смак. Куди прогрес піде далі? Залежить від творців додатків. Наприклад, розробники Complete вирішили об’єднати соціальну складову і менеджер завдань. Вийшло непогано, але не ідеально.

Complete дозволяє створювати як особисті, так і публічні завдання. Останні відрізняються тим, що їх зможуть бачити, коментувати і лайкати ваші друзі і інші користувачі програми. Соціальна складова додає в додаток те, чого, на думку розробників, давно не вистачало менеджерам завдань — веселощів.

Ваші друзі й незнайомі люди можуть допомагати вам з виконанням завдань, давати поради і мотивувати вас до дії.

Complete для iOS — ставайте продуктивніше разом з вашими друзями Complete для iOS — ставайте продуктивніше разом з вашими друзями

Для того, щоб відчути всі переваги програми знадобиться значний список друзів, які теж не відмовляться користуватися Complete. У додатку також є секція «Explore», в якої можна знаходити і знайомитися з новими людьми.

Complete, як і більшість соціальних програм, абсолютно безкоштовний, а його концепція досить цікава, але навряд чи стане надто популярною. Все ж варто відокремлювати свою роботу і завдання від дружнього спілкування. Більше того, у мене не виникає ніякого інтересу дивитися і коментувати завдання своїх друзів. А у вас?

Скачати в appstore

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *