Coinverter — простий і швидкий конвертер валют для iPhone

Перевести одну грошову одиницю в іншу і отримати актуальну інформацію про курс валют вам допоможе Coinverter — простий конвертер для iPhone. Він дозволяє не витрачати багато часу на введення чисел і не містить нічого зайвого.

Зараз всі ми зіткнулися з ситуацією, коли курс валют може змінитися швидше, ніж ти встигаєш ввести потрібну суму. У зв’язку з цим конвертери валют стали набагато популярнішими, ніж були раніше. Coinverter — це дуже простий і швидкий конвертер, який містить все, що потрібно від такого додатка.

На головному екрані відображаються потрібні валюти. Вам необхідно вказати одну основну валюту та необмежену кількість другорядних. Ввівши суму грошей, можна перемикатися між валютами, не вводячи число заново.

Список валют має більш 150 позицій, впевнений, що ви зможете знайти потрібні.

Coinverter — простий і швидкий конвертер валют для iPhone Coinverter — простий і швидкий конвертер валют для iPhone

У переліку валют Coinverter є навіть биткоин, а кнопка шарінга дозволяє відправити скріншот з конвертованими валютами в будь-який додаток.

 

Coinverter — простий і швидкий конвертер валют для iPhone Coinverter — простий і швидкий конвертер валют для iPhone

Coinverter бере поточний курс валют зі своїх серверів і автоматично оновлює його навіть у тлі. Але при відсутності інтернету додаток теж працює, використовуючи останній доступний курс. Coinverter залишив приємне враження. Незважаючи на свою простоту, він відмінно виконує свою задачу.

Додаток також є і у версії для Mac.

Завантажити QR-Code

Coinverter – Конвертер Валют
Розробник: Iryna Stas
Ціна: Безкоштовно

Завантажити QR-Code

Coinverter
Розробник: Daft Logic Studio
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *