Clear: список завдань, який хочеться обов’язково виконати

Clear: список завдань, який хочеться обов’язково виконати

В App Store можна знайти масу органайзерів і To-do менеджерів на будь-який смак і колір. Однак унікальних додатків, виконаних з любов’ю, одиниці серед сотень і Clear — одне з таких.

Чим же хороша ця програма? В першу чергу, до її створення причетні успішні і талановиті розробники, повідомляє Cult of Mac. Це Філ Рю (Phill Ryu) і Девід Лэнхем (David Lanham), автори програм, що увійшли в бандли MacHeist, власне гри The Heist і програми Classics (яка стала прототипом iBooks). Їх авторству належить і Twitter-клієнт для iOS, Twitterrific. До Рю і Лэнхему в роботі над Clear приєднався і Ден Канселл (Dan Counsell) з Realmac Software, розробника відмінних програм для Mac.

Особливим додаток Clear робить його незвичайний анімований інтерфейс. Навіть самі шалені новачки легко розберуться з управлінням Clear і на альтернативи після цього звертати уваги взагалі не будуть. Про просунутих користувачів портативних пристроїв Apple і мови не йде: для них робота з Clear буде схожа на цікавій грі. Розповідати про новинку можна довго, але промо-відео гідно тисячі сказаних слів про Clear:

Clear for iPhone (Coming Soon!) from Realmac Software on Vimeo.

До App Store органайзер поки не добрався. Однак на сайті Realmac є можливість підписатися на повідомлення по e-mail. Бажаючі будуть сповіщені відразу, як тільки Clear стане доступним.

Clear: список завдань, який хочеться обов’язково виконати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *