Classic Menu for Office 2007 — класичні традиції для нового офісу

Ви не оцінили зручність нового інтерфейсу Microsoft Office 2007? Ваш бухгалтер дістала своїми обуренням з приводу незручності нового офісу? Немає питань — Classic Menu for Office 2007 вирішить це непорозуміння. Завантажуємо, встановлюємо і насолоджуємося звичним, класичним меню в популярних програмах пакету.

Я не ризикнув будинку своїм ліцензійним російською пакетом Microsoft Office 2007, а ось на роботі протестував зручність. Результат передбачуваний — з’являється класичне меню Access, Exel, Outlook, PowerPoint і Word. До речі, меню цілком вписується в стиль Office 2007.

А ось в OneNote, наприклад, я його не помітив, втім чого і не дуже шкода, бо користується цією програмкой переважна меншість (що на мою думку, досить незаслужено). Є варіант завантажити msi-файл для установки відразу декільком користувачам вашої організації (введете ліцензійне ім’я і код — і вперед) Зручно це? Для прихильників класичного стилю — безсумнівно так. Але все б добре, якби не одна ложка дегдя в бочці меду — програма платна ($29,95). Щоб зменшити вартість, є варіант придбання класичного меню для однієї з вищеперелічених програм пакету на вибір ($15,99). У вас є 15 днів тріального використання, щоб вирішити, чи варто це зручність необхідних за нього грошей чи ні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *