Citroën Jumper трансформується в копію легендарного Hy-van з допомогою набору деталей

Ще в 2017 році команда італійських розробників підготувала повноцінний комплект для перетворення вантажівок Citroën Jumper в точну копію легендарного фургона Hy-van, яку світ побачив ще 70 років тому. Результати вражають, авто доступно до замовлення як на території Європи, так і в Америці.

Як виглядає новенький “Сітроен-Джампер”?

Розроблений набір представлений в якості змінних панелей, які без проблем замінюють стандартні деталі звичного нам Citroën Jumper. Близько 70 фургонів в декількох різних типах кузова вже були продані. Однак таке перетворення не можна вважати новинкою.

Ще задовго до того, як чутки про появу колаборації поширилися по просторах Інтернету, Fiat, Chrylser і Groupe PSA випустили свої варіанти фургонів. На ринку США крім вантажівок концернів Fiat, Citroen і Peugeot представлені також переобладнані Ram Promaster.

Замість масок і бальзамів я завжди роблю прості спреї для зміцнення волосся
Слимаки бояться мою пекінську капусту. А все спасибі меленого перцю і гірчиці
21 рік тому Софі Марсо зіграла дівчину Бонда у фільмі “І цілого світу мало”

Фахівці зазначають, що всі варіанти фургонів схожі між собою як мінімум тим, що оснащені аналогічними запчастинами і, якщо зняти значок з Peugeot Boxers і Citroen Jumpers, ми побачимо дійсно схожі автомобілі.

Що стосується нової моделі фургона Citroën Jumper Hy-van, вона стає все більш популярною в якості продовольчого вантажівки: їх приганяють на різні фестивалі та свята, роблячи з фургона повноцінний міні-бар. Все тому, що автомобіль привертає увагу перехожих своїми гострими лініями, маленькими фарами, схожими на намистинки, і чарівною «мордою».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *