Цифрова епоха: сучасним кішкам не потрібно ганятися за живими мишами – вони ловлять їх на смартфонах (відео)

Гаджети завоювали не тільки людей. Тепер ними захоплюються і тварини. Домашнім вихованцям можна подарувати захоплююче заняття. Без щонайменших витрат. І порадіти всією родиною. Вийде дуже потішно.

Сучасні коти вибирають смартфон!

40-річний Бен Гарнхэм подбав про розваги для кішки Тіллі породи мейн-кун. Він закачав для пухнастою вихованки відеогру, де по екрану смартфона мишка бігає і пищить.

Як будь-яка нормальна тварина котячої породи, Тіллі почала полювати за мишею. Кішка дуже пожвавилася, побачивши мишей на екрані телефону, власник тварини був вражений такою реакцією.

Господар Тіллі характеризує свою вихованку так: “У кішки приємний характер, вона ніколи не вкусив і не подряпала нікого. Це було дуже весело, тому що улюблене проведення часу нашої кішки – сон.”

Інші приклади

Подібні відео можна знайти в Мережі у великій кількості. Вони завжди піднімають фоловерам настрій. Є варіанти не тільки з мишками, але і з птахами, і з метеликами.

Мабуть, приводом для створення захоплюючого розваги стала та особливість котів, що вони жваво реагують на предмети, що рухаються на екрані монітора або телевізора.

А ви вже перейняли досвід героя цієї історії? В яку відеогру любить грати ваша вихованка?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *