Chuwi анонсувала випуск LapBook 12.3 — компактного ноутбука з Retina-дисплеєм

Chuwi Lapbook 12.3 стане ідеальним рішенням для тих, хто шукає розумний компроміс між мобільністю та комфортом.

Chuwi відома нам перш за все як виробник недорогих планшетів під управлінням Windоws або з подвійною завантаженням Windows і Android. Однак у цьому році компанія вирішила розширити асортимент і взялася за випуск ноутбуків.

Раніше ми вже знайомили вас з Chuwi LapBook 14.1 — дуже вдалим компактним ноутбуком для навчання і роботи. Наступна модель в лінійці, надходження в продаж якої планується в кінці квітня, обіцяє стати не менш успішною.

Chuwi анонсувала випуск LapBook 12.3 — компактного ноутбука з Retina-дисплеєм

Chuwi LapBook 12.3 буде оснащений процесором Intel Apollo Lake N3450 — точно таким же, як і у Chuwi LapBook 14.1. Однак новачок володіє великим об’ємом оперативної пам’яті до 6 ГБ, що повинно позитивним чином позначитися на його продуктивність і багатозадачність. Для зберігання даних виділено 64 ГБ, які можна розширити за рахунок підключення зовнішньої карти пам’яті.

Крім цього, Chuwi LapBook 12.3 може похвалитися відмінним екраном з роздільною здатністю 2 736 × 1 824 пікселів. Це навіть вище, ніж у продукції компанії Apple, так що від цих ноутбуків можна очікувати дійсно насиченою, яскравою, кришталево чистої картинки.

Головна інтрига — ціна. На даний момент вона невідома, але, враховуючи цінову політику Chuwi, навряд чи це будуть захмарні гроші. Якщо наші припущення справдяться, то, схоже, перед нами новий хіт. Як вважаєте?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *