Chrome для Android цілком може замінити Pocket

Функція збереження веб-сторінок для перегляду в офлайні з’явилася в мобільній версії Chrome ще в грудні минулого року. Але тепер розробники довели її до розуму.

Як повідомляється у блозі компанії, за допомогою цієї функції користувачі зберігають близько 45 мільйонів сторінок щотижня. Тепер робити це стане ще зручніше.

По-перше, з’явилася можливість зробити довгий тап на посилання, щоб завантажити сторінку, на яку вона вказує. Дуже корисно, наприклад, якщо ви знаходитесь на індексного сторінці сайту і хочете підготувати для офлайн-читання відразу кілька статей.

Chrome для Android цілком може замінити Pocket Chrome для Android цілком може замінити Pocket

По-друге, якщо спробувати відкрити якусь сторінку в офлайні, тепер з’явиться пропозиція завантажити вміст, коли з’єднання відновиться. Придасться тим користувачам, які використовують слабке, часто переривається підключення до інтернету.

Chrome для Android цілком може замінити Pocket Chrome для Android цілком може замінити Pocket

І останнім у цьому списку нововведення стосується нової сторінки Chrome. Тепер в нижній її частині відображається посилання на список всіх завантажених статей. Натискання на неї відкриє спеціальний розділ, в якому перераховані всі доступні для офлайн-читання матеріали.

Завдяки цим функціям браузер Chrome цілком зможе замінити вам спеціалізовану програму відкладеного читання. Просто заздалегідь зберігайте все цікаве, а потім спокійно читайте без підключення до інтернету.

Завантажити QR-Code

Google Chrome: швидкий браузер
Розробник: Google LLC
Ціна: Безкоштовно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *