Чотири пари, дружившие все життя, вирішили постаріти разом і побудували село з 4 будиночків з вражаючим інтер’єром (фото)

Виявляється, дружба буває на все життя. Чотири сімейні пари, продружившие довгі роки, вирішили жити недалеко один від одного. Вони побудували село з чотирьох будинків. Друзі зібрали трохи грошей і вирішили побудувати власний рай на березі річки Ллано, в Техасі.

Дружба на віки

Невелика село складається з чотирьох міні-будиночків. Кожен з них коштує 35 000 доларів. Проект розроблявся архітектором і був повністю оптимізований під екологічні та економічні запити власників.

Біля дахів будинків розміщені бочки для накопичення дощової води.

Стіни оздоблені світлоповертаючими матеріалами для запобігання спеки, а в холодний час – для збереження тепла всередині приміщення.

Слимаки бояться мою пекінську капусту. А все спасибі меленого перцю і гірчиці
Дворазовий олімпійський чемпіон кинув виклик дівчині-блогеру і програв
Анна Хилькевич має намір змінити ім’я своєї молодшої дочки

Всередині ретельно продуманий інтер’єр, який дає відчуття простору.

Для обробки стін, стелі та підлоги були використані екологічно чисті матеріали.

Всього 40 квадратних метрів, але вони облаштовані всім необхідним для комфортного перебування. Тут передбачені: двоспальне ліжко, ванна кімната, балкон, вітальня. Є зона для роботи, міні-бібліотека.

Кожна деталь продумана до дрібниць.

В такому будиночку приємно проводити час, тим більше, в компанії з друзями.

Багато хто може тільки мріяти мати не тільки такий будиночок, але і таких друзів, з якими хотілося бути прожити пліч-о-пліч все життя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *